خرید روسری احمدزاده: سقوط کرديم در انزلي دفنم کنيد!

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي گفت: شهامت بردن نداريم.
به گزارش «ايسنا»، محمد احمدزاده، پس از شکست تيمش مقابل ابومسلم خراسان در جمع خبرنگاران افزود: بازي کاملا فيزيکي از سوي دو تيم ارايه شد و بازيکنان هر دو تيم، فوتبال خوبي را روي زمين هموار ورزشگاه ثامن بازي کردند، اما معتقدم اگر اشتباهات فردي بازيکنان ما به نجات ابومسلم نمي‌آمد، اين بازي را واگذار نمي‌کرديم.
وي خاطرنشان کرد: چند بازي است که چوب اشتباهات فردي خود را مي‌خوريم و در اين ديدار نيز شايسته باخت نبوديم و مي‌توانستيم دست‌كم يک امتياز از اين ديدار به دست آوريم.
احمدزاده با بيان اين که مشکل اصلي تيم ما روحي است نه فني، گفت: متأسفانه پس از اينکه چهار بازي ابتدايي خود را در آغاز نيم فصل دوم به دليل شرايط بد جوي و نيز کيفيت بسيار نامطلوب زمين انزلي از دست داديم، ديگر نتوانستيم روحيه جنگندگي نيم فصل اول را به بازيکنان برگردانيم.
وي اظهار كرد: در نيم فصل اول براي بردن هر تيم آمادگي داشتيم، اما هم‌اكنون با وجود اين‌که بازيکنانم بهتر از گذشته تمرين مي‌کنند، به دليل نداشتن خودباوري و شهامت لازم براي بردن، نمي‌توانيم نتايج خوبي بگيريم. به هر حال معتقدم با به دست آوردن يک پيروزي شرايط تيمي ما خوب خواهد شد.
مربي تيم ملي فوتبال ايران، تأثير منفي حضور همزمانش در تيم ملي و ملوان را در روند کاري اين تيم شمالي کشور رد کرد و افزود: من از هفته هشتم از دور برگشت بازي‌هاي ليگ در تيم ملي عهده‌دار مسئوليت شدم و به غير از زماني که براي دو بازي تيم ملي مقابل بحرين و کويت صرف اين تيم کردم، در ديگر مواقع به طور کامل در اختيار ملوان بودم، ضمن آن که تيم ملوان تا پيش از اين مسأله نيز با مشکل رو به رو بود و نمي‌توان حضورم در تيم ملي را دليل ناکامي‌هاي ملوان در نيم فصل دوم قلمداد کرد.
وي با بيان اين که برخي بازيکنان ابومسلم کانديداي حضور در تيم ملي هستند، گفت: ابومسلم بازيکنان خوبي دارد و به طور قطع، چهره‌هاي شاخصي در اين تيم هستند که شايسته حضور در تيم ملي‌اند که مد نظر کادر فني تيم ملي قرار دارند.
احمدزاده تصريح کرد: همه بازيکنان ليگ که از هر لحاظ شايستگي حضور در تيم ملي را داشته باشند، به طور قطع دعوت خواهند شد و براي ما فرقي نمي‌کند که عضو چه باشگاهي هستند؛ مطمئن باشيد هر کسي شايسته باشد به تيم ملي دعوت خواهد شد.
سرمربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي همچنين در پاسخ به پرسش خبرنگاري که پرسيد شما به تازگي اعلام کرده‌ايد که در صورت سقوط ملوان به دسته پايين‌تر، قبري در انزلي حفر شود و تيم ملوان را در آن دفن کنند، اظهار كرد: ظاهرا شما حرف من را به خوبي متوجه نشديد، من اعلام کردم در صورت سقوط به دسته يک، قبري در انزلي کنده شود و خودم را در آن دفن کنند، نه تيم را.