خرید روسری انديشه‌هاي سيدحسين نصر بررسي مي‌شوند

همايش «آنان که مي‌انديشند» به نقد و بررسي انديشه‌هاي سيدحسين نصر اختصاص دارد. اين نشست فردا و پس فردا از سوي دفتر انديشه شناسي کانون انديشه جوان با همکاري انجمن اسلامي دانشکده فني دانشگاه تهران برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري مهر، در ادامه سلسله همايش‌هاي «آنان که مي‌انديشند»،‌ همايشي با هدف نقد و بررسي آرا و انديشه‌هاي «سيد حسين نصر» و با حضور جمعي از اساتيد دانشگاه برگزار مي‌شود.

«نصر و روشنفکري ديني»، «نصر و تکثرگرايي ديني»، «نصر و نظريه سلطنت ديني»، «نصر و سنت خالده»، «نصر، تصوف و عقلانيت» و… از مهمترين موضوعاتي هستند که در اين همايش دو روزه به آنها پرداخته خواهد شد.

در نخستين روز همايش «علي اکبر رشاد»،‌ «غلامرضا اعواني»، «محسن کديور» و «عبدالحسين خسروپناه» به عنوان سخنران حضور دارند.

دومين روز همايش به سخنراني «عليرضا قائمي‌نيا» و «محمد رحيم عيوضي» اختصاص دارد که در ادامه موضوع «نصر، تصوف و عقلانيت» در قالب ميزگردي با حضور «شهرام پازوکي» و «حميد پارسانيا» مورد نقد و بررسي قرار مي‌گيرد.

جهت پربارتر شدن همايش، طي اين دو روز ميزگرد دانشجويي پيرامون بررسي آرا و انديشه‌هاي دکتر نصر از ساعت 11 تا 12:30 در محل دانشکده برگزار مي‌شود.

همايش دو روزه «آنان که مي‌انديشند» با موضوع «سيد حسين نصر» روزهاي يکشنبه و دوشنبه 15 و 16 ارديبهشت ماه از ساعت 14 تا 17:30در تالار شهيد چمران دانشکده فني دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.