خرید روسری كاشاني: حق مان را از فیفا می گیریم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد این باشگاه برای دفاع از منافع ملی ایران تمام تلاشش را خواهد کرد تا حق پرسپولیس را از فیفا بگیرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب کاشانی پس از حضور در مراسم ضیافت شب گذشته سرخپوشان در هتل لاله با گرامیداشت روز معلم گفت: شما باید برای ادای احترام به معلمین خود، با آنها تماس می‎گرفتید و یا به دیدارشان می‎رفتید تا به این شکل بتوانید از آنها تشکر کنید.

حبیب کاشانی در خصوص بازیهای آینده پرسپولیس ادامه داد: لیگ برتر به روزهای حساس خود نزدیک شده و ما باید مرد و مردانه این دیدارها را با موفقیت پشت سر بگذاریم. هیچ کس حق ندارد به غیر از قهرمانی به چیز دیگری فکر کند و ما تنها یک فکر و یک هدف داریم، آنهم قهرمانی پرسپولیس است. در تیم ما بازیکنانی هستند که قبلاً در تیمهای خودشان کاپیتان بوده‎اند و باید بگویم که تیم پرسپولیس شامل بهترین بازیکنان است. 360 دقیقه تا پایان لیگ باقی مانده است و ما باید ارتباط خودمان را هر لحظه با هم نزدیکتر کنیم.

کاشانی ادامه داد: بازی مقابل تیم شیرین فراز خیلی خوب بود. آنها در دیدار رفت ما را در کرمانشاه اسیرکردند که تنها با یک امتیاز به تهران برگشتیم اما توانستیم در تهران با ارائه یک بازی زیبا به پیروزی با نتیجه مطلوب برسیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه خاطر نشان کرد: من در اینجا می‎خواهم از چند بازیکن جوان و با آتیه پرسپولیس که طی دیدارهای قبل نتوانسته بودند به میدان بروند و هم اینک به میدان رفتند، تشکر کنم. نبی ا… باقریها، مسعود زارعی، بهادر عبدی و فرهاد خیرخواه با کمک همبازیان خود بازیهای خوبی ارائه دادند و آنها باید بپذیرند که بعد از هر سختی یک آرامش و یک موفقیت در راه است و این تنها جواب برای نیمکت نشینی آنها بود.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد حضور دو تیم از لیگ برتر در جام باشگاههای آسیا گفت: پرسپولیس باید بعنوان تیم اول در رقابتهای آسیایی حضور یابد و کاری به تیمهای دوم و سوم نداریم. پس از ما، هر تیمی می‎خواهد بیاید، بیاید.

حبیب کاشانی در خصوص برگشت 6 امتیاز کسر شده توسط فیفا افزود: تلاش ما برای برگشت 6 امتیاز کسر شده توسط فیفا برای قهرمانی در لیگ برتر نیست بلکه بحث ما ایران و منافع ملی است. فیفا و سازمان ملل باید یاد بگیرند که ما با بی‎عدالتی هر جا که باشد برخورد می‎کنیم و ما به آن 6 امتیاز احتیاجی نداریم. اگر فیفا یا سازمان ملل هر جایی خطایی بکنند یا ظلمی روا دارند ما از خودمان دفاع می‎کنیم.

حبیب کاشانی درپایان خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس برای برگشت 6 امتیاز کارهایی را انجام داده است. فدراسیون فوتبال به ما اعلام کرد که شما اقدامی نکنید زیرا تا به حال هیچ پرونده ای به نفع ما و یا به عدالت در مورد فوتبال ایران بسته نشده است اما ما می‎خواهیم فوتبالمان را برای فیفا اثبات کنیم و برای اعاده حیث فوتبال ایران با فیفا مقابله خواهیم کرد تا حق ایران و ایرانی را از آنها بگیریم و در مقابل آنها اینقدر مظلوم ظاهر نشویم.