خرید روسری پاسخ قلعه نویی به اظهارات علي دايي

پس از اظهارات “علي دايي” درخصوص پرداخت پاداش‌هاي قابل توجه در زمان سرمربيگري امير قلعه نويي در تيم ملي فوتبال، سرمربي مس كرمان گفت: بهتر است آقايان به جاي پرداختن به اين موارد به مسائل فني تيم ملي فكر كنند.

امير قلعه نويي پس از پايان ديدار با پگاه گيلان در رشت در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد: در اين زمينه اسناد مالي موجود است، آقايان بهتر است بررسي كنند در زمان خودشان پاداشها بيشتر بوده يا در زمان مربيگري بنده در تيم ملي؟

وي افزود: در اين زمينه يك نمونه بارز موجود است، پس از تساوي يك بر يك مقابل كره جنوبي در مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا در سئول به هر بازيكن تيم ملي هزار دلار پاداش داديم كه بر روي مبلغ آن ناراضي بودند، وقتي علت را از بازيكنان تيم ملي جويا شديم، گفتند پيش از زمان سرمربيگري شما در تيم ملي در يك ديدار دوستانه دو بر صفر باختيم و بابت آن سه هزار دلار پاداش به بازيكنان تعلق گرفته است، آن وقت پس از تساوي در خانه كره جنوبي بايد هزار دلار بگيريم؟، به هر ترتيب در اين خصوص اسناد مالي به صورت مكتوب موجود است و بهتر است فكر مردم را منحرف نكنيم.

قلعه نويي يادآور شد: آقايان بهتر است به جاي پرداختن به اين مسائل انر‍ژي خود را صرف مسائل فني تيم ملي كنند، تمام پاداش‌ها بر اساس ضوابط صورت گرفته و حتي يك سنت آن هم حساب شده است، در واقع در زمان هدايت تيم ملي توسط بنده بر اساس بردهاي‌مان پاداش داده ايم.

سرمربي مس كرمان متذكر شد: به هر صورت فشاري كه اكنون به باشگاههاي ليگ برتر مي آيد و مجبورند هرسه روز به ميدان بروند به خاطر تيم ملي است و به حق هم صورت مي گيرد، همه بايد در راه حضور موفق تيم ملي در مقدماتي جام جهاني همت كنيم چرا كه تاكنون چهار امتياز از دست داده ايم و بايد با توان بيشتر و مهيا ساختن بسترهاي لازم در ديدار حساس مقابل امارات شرايط را براي پيروزي ملي پوشان فوتبال ايران فراهم سازيم.

قلعه نويي در ادامه در خصوص ديدار تيم‌اش مقابل پگاه به خبرنگار ايسنا گفت: بازي در اين زمين بار فني به دنبال نداشت، حتي اگر در اين ديدار برنده از ميدان خارج مي شديم هم بر حسب شانس بود، ما در مقابل پگاه بر اساس كيفيت زمين بازي كرديم، چون با اطلاعي كه از تركيب پگاه داشتم مي دانستم به بازي مستقيم روي خواهند آورد كه از روي همين تاكتيك لايه هاي دفاعي را چيديم و اميدوار به ضد حملات مانديم.

وي افزود: در ديدار با پگاه دو هدف را دنبال مي كرديم اول كسب تساوي و دوم بدست آوردن سه امتياز در صورت استفاده از ضد حملات كه به هدف اول خود رسيديم، مي‌خواستيم با بدست آوردن امتياز از اين ديدار همچنان در جمع تيمهاي ميانه جدول باقي بمانيم و فاصله مس كرمان با قعر جدول را بيشتر كنيم.

قلعه نويي در پايان در خصوص وضعيت كاري خود در فصل آينده خاطرنشان ساخت: پنجم خرداد پس از پايان رقابتهاي ليگ برتر جهت مذاكره با مسئولان پاختاكور به ازبكستان خواهم رفت و پس از بازگشت در خصوص فصل آينده تصميم گيري خواهيم كرد، هر چند از سوي مديران استقلال تاكنون با بنده صحبتي در اين زمينه صورت نگرفته است، به هر حال تمامي فكر و ذكرم در شرايط كنوني به چهار بازي باقيمانده مس كرمان معطوف است و اميدوارم با كسب حداكثر امتيازات در بازيهاي آينده بتوانيم جايگاه شايسته اي براي فوتبال كرمان در ليگ برتر مهيا كنيم.