خرید روسری کسي نيست به فرياد مردم برسد

 نماينده ولي‌فقيه در استان کهگيلويه و بويراحمد گفت: همه مناطق استان از ليکک و دهدشت تا گچساران، ياسوج و دنا، محروم و نيازمند عمران و آباداني هستند و وضع بازرگاني و بازار هم خوب نيست.
به گزارش ايسنا، آيت‌الله ملک حسيني، در ديدار نمايندگان منتخب مردم استان در شتمين دوره مجلس شوراي اسلامي، افزود: کسي پاسخگو نيست که چرا گراني در ياسوج از تمام شهرهاي کشور بيشتر است، کسي نيست به فرياد مردم برسد، نمايندگان استان بايد در اين خصوص نظارت بيشتري داشته باشند.
وي ادامه داد: استاندار و وکلاي مردم در مجلس بايد فعاليت کنند و به محورهاي ارتباطي استان بپردازند خصوصا محورهاي ياسوج ـ شيراز، دهدشت ـ پاتاوه و ياسوج ـ گچساران نيازمند جذب اعتبارات هستند.
آيت‌الله ملک حسيني با اشاره به اين كه عمران و آباداني مناطق مختلف استان نبايد بر اساس رأي دادن و ندادن به شما باشد، اظهار كرد: جاده بين دهدشت، بهمئي و گچساران با مراکز استان جاده بسيار مهم و حياتي است که اين جاده وضعيت خوبي ندارد و بايد مورد توجه بيشتري قرار گيرد و اگر در تمام جاده‌هاي در دست احداث استان، 6 ماه کار اساسي و مفيد انجام شود، به بهره‌برداري مي‌رسند.
به گزارش ايسنا، نماينده ولي‌فقيه در کهگيلويه و بويراحمد تصريح کرد: گر چه در استان ما ساخت جاده بدليل کوهستاني بودن سخت‌تر از ساير استانهاست، اما بايد با تخصيص اعتبار بيشتر و نظارت مستمر بهره‌برداري سريع‌تري انجام گيرد.
وي يادآور شد: من به استانداران استان فارس در گذشته و حال در خصوص جاده ياسوج به شيراز گفتم که اين جاده براي هر دو استان خوب است و باعث کاهش مسير شيراز به اصفهان مي‌شود.
ملك حسيني تأکيد کرد: اگر 36 ميليارد تومان سفر رهبر معظم انقلاب به استان بدرستي صرف استان مي‌شد، اين استان وضع بهتري پيدا مي‌کرد و در اين باره، همان موقع گفتم كه بايد بازرسي‌هاي دقيق و شرافتمندي براي اين که بودجه بيت‌المال بدرستي هزينه عمران و آباداني استان شود، انجام گيرد.
نماينده ولي‌فقيه در کهگيلويه و بويراحمد ادامه داد: يک پل متعلق به سال 65 به عنوان طرح سفر مقام معظم رهبري معرفي ‌شد و هنگام بازرسي‌ها، طرح‌ را فعال مي‌کردند. پول در مملکت زياد است و شما بايد از دولت پول بگيريد و صرف استان کنيد تا استان از اين وضعيت خارج شود.
وي همچنين اضافه كرد: 60 ماه است كه مدير تربيت‌بدني‌ استان رفته و کسي در فکر نبود تا اخيرا مسوول جديدي را آورده‌اند که اميدواريم موفق شود و براي اين استان فعاليت کند.