خرید روسری 10000دلار براي ديدن يك بازي

با رسیدن منچستریونایتد و چلسی به فینال، این اولین باری است که دو باشگاه انگلیسی به فینال این مسابقات راه پیدا می کنند و انتظار می رود بیش از 41 هزار طرفدار این دو تیم برای تماشای این مسابقه، روز 21 ماه مه به مسکو سفر کنند.

به گزارش بي بي سي :دولت بریتانیا یک صفحه اینترنتی ویژه را برای ارائه توصیه به طرفداران راهی فینال برپا کرده است که از جمله در آن توضیح داده شده “چگونه مسافرتی موفق و بدون مشکل به روسیه داشته باشند.”

انتظار می رود قیمت رسمی بلیط های مسابقه نهایی، بسته به جای صندلی در ورزشگاه قیمتی معادل 80 تا 200 یورو داشته باشد، اما شرکت آمریکایی Ticketsolutions.com شش بلیط جایگاه را هر یک به قیمت 10 هزار دلار و ارزان ترین بلیط ها را به قیمت بیش از 5000 دلار به فروش می رساند.

بر اساس قوانین بریتانیا فروش اینترنتی بلیط فوتبال از سوی شرکتهای بریتانیایی غیرقانونی است، اما این قانون شامل شرکتهای ثبت شده در خارج از بریتانیا نمی شود.

شرکت بریانیایی 1st4 football tickets، بلیط ها را از بالای 2250 پوند برای “طرفداران چلسی و پشت دروازه” تا 7500 دلار برای محوطه ویژه با امکانات به فروش می رساند.

تحلیلگران می گویند حضور چلسی در فینال باعث افزایش قیمت بلیط خواهد شد و روس های مرفه هم برای دیدن تیمی که رومن آبراموویچ هم وطن آنها مالک آن است، اشتیاق بیشتری نشان خواهند داد.

نگرانی هایی وجود دارد که تعداد زیاد طرفداران مایل به سفر به مسکو باعث شود روادید لازم برای ورود به روسیه، با وجود قول مقام های روسی برای تسریع روند صدور ویزا، به موقع صادر نگردد.

اين گزارش مي افزايد: سازماندهی صدور این تعداد ویزا در چنین زمان کوتاهی ممکن است به یک “کابوس لجستیک”برای مقام های روسی تبدیل شود.

با این حال اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، که این مسابقات را برگزار می کند، معتقد است طرفداران انگلیسی برای دریافت به موقع ویزا با مشکلی مواجه نخواهند شد و ظاهرا بر اساس تازه ترین اخبار توافقی به دست آمده که داشتن بلیط مسابقه برای طرفداران بریتانیایی، در مرز هوایی روسیه به منزله ویزا تلقی شود.

اين گزارش مي اافزايد: قيمت بلیط رفت و برگشت هواپیما به مسکو در روز فینال و بازگشت در روز بعد، حداقل به 1800 دلار افزايش پیدا کرده است. این در حالي است كه مسكو یکی از گران ترین شهرهای جهان برای جهانگردان خارجی است و قیمت اجاره یک اتاق در هتل، بین 300 تا 100 دلار در هر شب است.

او می گوید: “مسئله فقط یافتن جایی برای ماندن نیست، بلکه باید جایی باشد که بتوان هزینه ان را نیز پرداخت.”

به هوادارانی که با پروازهای چارتر مورد تایید منچستریونایتد سفر می کنند گفته شده که از “فرایند جدید صدور ویزا که در روزهای آیندهجزئیات آن مشخص خواهد شد، بهره ور می شوند.”

باشگاه چلسی هم اعلام کرده است مجموعه ای از تورهای سه روزه (دو شب)که هزینه هتل، هواپیما و بلیط مسابقه آن به 1500 دلار باژاء هر نفر بالغ خواهد شد، ارائه خواهد گردید که صاحبان بلیط فصل مسابقات چلسی در دریافت آن اولویت خواهند داشت.