خرید روسری استانداری تهران به‌دنبال تنظیم قیمت گوشت و مرغ

معاون برنامه ریزی استانداری تهران از تدوین و ارائه سند راهکارهای تنظیم بازار کالاهای اساسی در استان تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، وحید کیارشی در جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار استان تهران افزود: در سند راهکارهای تنظیم بازار استان تمامی مراحل اعم از سیستم تولید، تامین کالا، قیمت گذاری، نحوه نظارت بر عرضه و همچنین سیستم توزیع کاملا دیده شده و برنامه عملیاتی ارائه شده ضمن آنکه در این برنامه تقسیم کار بین سطوح ملی، استانی و شهرستانی صورت گرفته است.

معاون استاندار تهران افزود: ستاد تنظیم بازار استان تهران در مرحله اول برای تنظیم قیمت گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ در سطح بازار شهر و شهرستانهای استان تهران برنامه ریزی نموده است.

وی، افزایش نظارت بر قیمت کالاها در مراکز عرضه و فروش را یکی از برنامه های ستاد تنظیم بازار خواند و گفت: باید نوع قیمت گذاری و پس از آن درج قیمت بر روی کالاها کاملا مشخص باشد.

کیارشی با حساس خواندن بازار استان تهران، یاد آور شد: طبق برنامه ستاد تنظیم بازار، بر روی محصولات از زمان تولید تا عرضه و فروش، کنترل و نظارت همه جانبه ای صورت می گیرد.

معاون استاندار تهران با اشاره به برخورد جدی با افراد اخلالگر طبق مقررات گفت: شخص استاندار تهران نیز بر روند اجرای کار ستاد تنظیم بازار نظارت مستقیم دارد؛ این درحالی است که برای 17 قلم از کالاهای اساسی مردم در استان تهران برنامه ریزی شده ولی در مرحله اول بر قیمت گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ تمرکز خواهیم نمود.