خرید روسری کارگاه آموزش کارگرداني در امارات

رايزني فرهنگي جمهوري اسلامي ايران با همکاري باشگاه ايرانيان دبي اولين کارگاه آموزشي كارگرداني را برگزار مي‌کند.

اين کلاس‌ها از روز يكشنبه 29 ارديبهشت ماه آغاز و به مدت چهار روز متوالي از ساعت 17 تا 21 ادامه خواهد داشت. روزهاي دوشنبه تا چهارشنبه ساعت 10 تا 12 صبح نيز زمان پاسخگويي به پرسش‌ها و رفع ابهامات خواهد بود.

شرکت در اين کلاس‌ها براي عموم علاقه‌مندان به تهيه و توليد فيلم و آثار مستند، آزاد و رايگان است. تمرکز اين کلاس‌ها بر انجام کار عملي و ارائه نکات کليدي در توليد فيلم است؛ بنابراين بهتر است که دانشجويان يک دستگاه دوربين نيز همراه داشته باشند.

برگزاري اين دوره فشرده آموزشي، توسط «جمشيد کلانتري» مدير كارگرداني شبكه اول سيماي جمهوري اسلامي ايران انجام مي‌شود. وي مدرس دانشکده صداوسيما و از پيشکسوتان و داوران جشنواره‌هاي تلويزيوني است. شايان ذکر است دانشجويان در پايان کلاس‌ها و در فرصت مقتضي مي‌توانند يک اثر مستند توليد و در صورت تمايل آن را براي مسئولان ذيربط در رايزني فرهنگي ايران در امارات ارسال کنند تا پس از ارزيابي به سه کار برتر هدايايي داده شود.

علاقه‌مندان براي ثبت نام در اين کلاس‌ها و کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند از روز چهارشنبه 18 ارديبهشت ماه به سايت رايزني فرهنگي ايران در امارات به نشاني http://emirates.icro.irمراجعه نمايند.