خرید روسری تنها آرزوي فيروز کريمي برآورده شد

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت‌: تنها آرزويم، قضاوت خوب مظفري بود كه اين آرزويم را برآورده كرد.
به گزارش فارس، فيروز كريمي پس از تساوي يك بر يك برابر مقاومت سپاسي اظهار داشت‌: بازي خوبي بود. هر دو تيم نمايش خوبي ارايه كردند، اما امروز مدافعان و دروازه‌بان حريف روز خوبي را پشت سر گذاشتند.
وي افزود: تمركز دفاعي ما بسيار خوب بود، اما متأسفانه يك گل كاملا بچه‌گانه خورديم. در مجموع، تيم برتر ميدان بوديم و خالق صحنه‌هاي زيادي روي دروازه حريف بوديم.
سرمربي تيم استقلال تهران درباره عملكرد نويد مظفري داور مسابقه، گفت: صحنه پنالتي را نديدم، زيرا پشتم به توپ و زمين بود. نمي‌توانم در مورد آن نظر بدهم، اما داور قضاوت خوبي را انجام داد. اين نخستين روزي بود كه آقاي مظفري خوب داوري كرد. تنها آرزوي من در زندگي، قضاوت خوب ايشان بود كه آن را برآورده كرد.
كريمي درباره قهر فرهاد مجيدي گفت: اين بازيكن قهر نكرد. از من اجازه گرفت و به رختكن رفت.
سرمربي استقلال درباره گل‌نزني آرش برهاني، اظهار داشت: او امروز خيلي آرام و بي‌خيال بازي كرد و بيش از اندازه راحت بود. او بايد به گونه‌اي باشد كه نه زيادي استرس داشته باشد و نه بيش از حد آرام باشد.
وي ادامه داد: تمرينات گلزني زيادي با او انجام داديم. يكي از بازيكناني است كه در سطح فوتبال ايران مي‌تواند به راحتي از حريف مستقيم خود عبور كند؛ برهاني بازيكني است كه در خدمت تيم است.
سرمربي استقلال درباره اخراج نوازي و قرباني، عنوان كرد: هر دو به كميته انضباطي باشگاه ارجاع شده‌اند.
سرمربي استقلال درباره درگيري بيژن كوشكي با يكي از خبرنگاران صدا و سيما، گفت: مطمئن باشيد در اين باره بازيكن خود را بازخواست خواهيم كرد و او را به كميته انضباطي معرفي مي‌كنيم تا ديگر از اين مسائل پيش نيايد.
وي ادامه داد: از مسئولان سازمان ليگ مي‌خواهم پس از پايان مسابقه، با بازيكنان ما مصاحبه انجام نشود، چرا كه بازيكن در آن لحظه استرس زيادي دارد و امكان بروز تنش هست.