خرید روسری ايران و مصر،30 مرداد

محمدمنصور عظيم‌زاده گفت : در مدت كوتاهي كه در اختيار داشتيم، مذاكراتي را با فدراسيون‌هاي مختلف آغاز كرده‌ايم. پس از توافقات نهايي، ششم خرداد با تيم اصلي بوسني مسابقه خواهيم داد. مذاكراتمان با فدراسيون‌هاي آنگولا، گينه و مصر در حال نهايي شدن است و به توافقات خوبي رسيده‌ايم.
مدير روابط بين‌الملل فدراسيون تاكيد كرد: هفته گذشته قول داديم كه براي آماده‌سازي بهتر تيم ملي، ديدارهاي دوستانه خوبي را برگزار كنيم. با هماهنگي دبيركل و با موافقت اعضاي كادر فني، مذاكرات با فدراسيون‌هاي مختلف انجام شد.
وي خاطر نشان ساخت: براي آينده برنامه‌هاي ويژه‌اي داريم كه امور بين‌الملل مسئوليت اصلي برگزاري آنها را برعهده دارد. از همين رو، توافق نهايي را با مصر انجام داديم و در سي‌ام مرداد ماه اين بازي برگزار مي‌شود.
به گزارش فارس: وي در مورد علت انتخاب بوسني به عنوان حريف دوستانه ايران، گفت: بوسني سال گذشته ميان تيم‌هاي اروپايي روند رو به رشد خوبي داشت و در رنكينگ فيفا جايگاه بيست و پنجم را به خود اختصاص داده بود. برگزاري اين مسابقه براي تيم ملي مفيد خواهد بود.
عظيم‌زاده گفت: علاوه بر اين، برنامه‌هاي ويژه‌اي را در نظر گرفته‌ايم. به همين دليل در مسابقات غرب آسيا شركت خواهيم كرد و با تيم‌هاي اصلي اردن، عراق، سوريه، لبنان، فلسطين، احتمالا قطر و بحرين نيز ديدارهاي دوستانه‌اي را برگزار خواهيم كرد.
مدير روابط بين‌الملل افزود: مي‌خواهيم تا پايان سال سه بازي دوستانه نيز برگزار كنيم. مذاكراتي را با تيم‌هايي از قاره‌هاي اروپا، امريكاي لاتين و افريقا آغاز كرده‌ايم.