خرید روسری احمدی نژاد: آماده جراحی های بزرگتر هستیم

رئیس جمهور از تصمیم دولت برای “شفاف سازی نظام برنامه ریزی” و “جراحی های بزرگ تر ” خبر داد و گفت : قوانین موجود در کشور باید تنقیه و دسته بندی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری دکتر محمود احمد نژاد صبح امروز در همایش “توفیق خدمت” که با حضور اکثریت نمایندگان منتخب مردم برای هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه اصولگرایی یک واژه ارزشمند و مقدس است ، اظهار داشت : اصولگرایی به معنای یک باند ، حزب و جناح و تابلویی برای خودخواهی های سیاسی و کشمکش نیست.

وی با بیان اینکه اصولگرایی یعنی دنبال آرمان ها بودن و همه چیز را فدای آرمان ها کردن، تصریح کرد: کار برای خدا و همدلی و همگرایی جزء پایه های اصولگرایی است و باید از فرصت خدمت به طور کامل بهره گرفت.

رئیس جمهور با بیان اینکه اگر کار برای خدا نباشد بهترین و زیباترین کارها نیز ابتر و مضر است، گفت: به خصوص در مجلس شورای اسلامی همه کارها باید برای خدا باشد زیرا کار در آنجا سخت است.

وی تصریح کرد: ما به مجلس مقتدر و توانمند نیاز داریم که از مرز قانون، عدالت و آرمان ها دفاع کند و تکیه گاه و پشتیبان ملت باشد .

رئیس جمهوربا بیان اینکه مردم مسوولیتی را به دوش مجلس ودولت گذاشته اند تا به اتفاق هم به پیش بروند، اظهار داشت: جایگاه مجلس، وسیع و دولت، خدمتگزار و نوکر مردم است .احمدی نژاد با تاکید بر اینکه باید از فرصت و توفیق خدمت به طور کامل بهره گرفت، اظهار داشت: دولت و مجلس می توانند به عنوان یار همدیگر و در کنار هم کارهای بزرگی انجام دهند.

رئیس جمهور با بیان اینکه شان قانون گذاری بسیار بالا است، گفت: امروز ماموریت بزرگ ما این است که قانونگذاری را در جایگاه خود تبیین و معرفی کنیم. وی با بیان اینکه قانون بدون کار کارشناسی شده راه را برای سوءاستفاده ها فراهم می کند، خاطر نشان کرد: قوانین موجود در کشور باید تنقیح و دسته بندی شود.

رئیس جمهور با عنوان اینکه دولت در صدد است نظام بودجه ریزی را اصلاح و قابل نظارت از سوی مجلس کند، اظهار کرد: شفاف شدن نظام برنامه ریزی و مشخص کردن حوزه مسوولیت ها در تصمیم گیری، از دیگر اقدامات دولت در راستای کمک به مجلس است.

احمدی نژاد با بیان اینکه موفقیت مجلس، موفقیت دولت است زیرا نمایندگان منتخب با پرچم آرمان روی کار آمده اند، خاطر نشان کرد: دولت می خواهد طوری عمل کند که همه اقدامات جلوی چشم و قابل نظارت از سوی مجلس باشد زیرا این کار به نفع دولت است.

رئیس جمهور در ادامه سخنان خود توفیق خدمت انقلاب اسلامی به ملت ایران را گامی بلند در ادامه حرکت تاریخی انبیاء و اولیا عنوان و تاکید کرد : مسوولیت های ملت ایران در داخل و خارج از کشور از یک جنس هستند.

احمدی نژاد با بیان اینکه باید دست به دست هم بدهیم و مسائل داخلی کشور را به سرعت سروسامان دهیم، اظهار داشت: تبعیض، فاصله طبقاتی، برخی سوءاستفاده ها، برنامه ریزی های نامناسب، عدم شفافیت ها ، بداخلاقی ها، عقب افتادگی ها و ساختارهای نامناسب و تودرتو باید رفع شود.

رئیس جمهور استعدادهای ایران زمین را برای بهترین شدن بی نظیر دانست و گفت: امروز بهترین فرهنگ، انسان ها، سرزمین و رهبری در ایران وجود دارد.

احمدی نژاد با بیان اینکه باید با نوآوری و ابتکار عمل ایران را با سرعت به جایگاه شایسته خود برسانیم، خاطر نشان کرد: ایران باید به جامعه شاهد و الگو برای سایر ملت ها تبدیل شود.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دولت اهل تصمیم گیری، اجرای سریع و آماده برای جراحی های بزرگ تر است، تاکید کرد: باید با اتخاذ تصمیمات بزرگ به سرعت وضعیت اقتصاد و عمران کشور را سامان دهیم و عقب افتادگی ها را رفع کنیم.

احمدی نژاد با بیان اینکه در عرصه خارجی نیز ماموریت داریم اندیشه اسلام ناب را به عنوان تنها راه نجات بشریت به ملت ها ارائه کنیم، گفت: باید با مولفه خداپرستی و عدالت در همه مناسبات جهان وارد شده و اثرگذار باشیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه مناسبات حاکم بر جهان درجهت حرکت نظام سلطه است، گفت: مناسبات ظالمانه مانع حرکت بشر به سمت قله تعالی است.

احمدی نژاد با بیان اینکه باید الگوهای فعلی را در هم بشکنیم، تاکید کرد: رمز پیروزی ملت ایران در موضوع هسته ای خروج از سازوکارها و مناسبات ظالمانه حاکم برجهان بود.رئیس جمهوربا تاکید بر اینکه سیاست فعال و تاثیر گذار ایران درجهت برپایی نظام های عادلانه در جهان است، خاطر نشان کرد: فرهنگ الهی و انقلاب به عنوان ویژگی ملت ایران منطبق بر خصلت های بشریت و مورد استقبال فوج فوج ملت ها است.

احمدی نژاد با بیان اینکه قدرت های زورگو در مباحث نظری و عملی برای جامعه بشری حرف نو و تدبیری ندارند، گفت: قدرت های زورگو امروز در عراق، افغانستان ، فلسطین و لبنان به بن بست رسیده اند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود در همایش توفیق خدمت با بیان اینکه امروز فلسفه وجودی رژیم صهیونیستی زیر سوال رفته و این رژیم غاصب و جعلی رو به افول و اضمحلال است، تصریح کرد: کسانی که فکر می کنند با برگزاری مراسم جشن تولد می توانند این جنازه متعفن را زنده کنند، سخت در اشتباهند و شرکت کنندگان در این مراسم نیز باید بدانند نامشان در زمره جنایتکاران صهیونیست ثبت خواهد شد.

احمدی نژاد با بیان اینکه رژیم صهیونیستی ابزار تسلط قدرت های زورگو به ملت ها است، اظهار داشت: استکبار 60 سال است که در ادامه درگیری تاریخی خود با دنیای اسلام و ملت ها مقدمه چینی کرده و با هجوم به فلسطین این رژیم جعلی صهیونیستی را برقرار کرده است اما این رژیم پس از سیلی خوردن از ملت لبنان مانند موشی مرده به پایان راه رسیده است.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه اگر برخی کشورهای منطقه نیز با این رژیم همراهی کنند در آتش قهر ملت ها خواهند سوخت، اظهار داشت: اگر برخی خیال می کنند، با دور هم جمع شدن می توانند تغییری در محاسبات جهان بدهند، به شدت در اشتباه هستند زیرا ملت ها آنها را دفن خواهند کرد.