خرید روسری قطبي: من را با علي پروين مقايسه نكنيد

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: از صميم قلب از رضايت هواداران خوشحالم؛ اما من را به هيچ عنوان با پروين مقايسه نكنيد.
افشين قطبي در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: از تمرينات چند روز گذشته بسيار راضي هستم. با انگيزه زياد در تمرين، هر لحظه بوي قهرماني و مزه قهرماني را حفظ مي‌كنم تا امسال دوستداران پرسپوليس را خوشحال ببينم.وي افزود: در شش يا هفت روز، يازده بازيكن نمي‌توانند كارآيي لازم را داشته باشند. به همين دليل، مي‌خواهم با تقسيم قواي همه بازيكنان، در سه مسابقه آينده، احساس خستگي از ذهن بچه‌ها برود و 9 امتياز حساس را با حرفه‌اي‌گري‌ به نام خود رقم بزنيم.
قطبي درباره اخراج ماماني گفت: او در تمرين غيبت غيرموجه داشت و بايد به كميته انضباطي برود تا تكليفش مشخص شود. در چند روز گذشته، بارها به بازيكنان هشدار داده‌ام كه نظم در چند هفته جاري براي من اهميت دو چنداني دارد.وي ادامه داد: موضوع ماماني براي پرسپوليس در اين اوضاع حساس ضروري نيست. اصلا نبايد زياد درباره آن بحث كنيم تا تيم به حاشيه برود. اميدوارم بازيكنان مثل يك سرباز در سه هفته پاياني در خدمت پرسپوليس باشند.
سرمربي پرسپوليس با رد اظهارات علي دايي در برنامه‌هاي گوناگون تلويزيوني درباره برتري سايپا به پرسپوليس، عنوان كرد: بارها گفته‌ام كه يكي از اسطوره‌هاي فوتبال ايران است. اول بايد صعود سايپا را به دور دوم آسيا را تبريك بگويم، اما شك ندارم پرسپوليس برابر سايپا بهتر بود و موقعيت بسيار زيادي را به گواه كارشناسان، از دست داد.وي ادامه داد: اميدوارم همراه همكارانش فيلم بازي را دوباره ببينند و فرصت‌هايي كه ماته، بادامكي، كعبي و كريم باقري از دست دادند، بررسي كنند تا متوجه شوند پرسپوليس به حق خود رسيده است. در اين كار داوري نيز نقشي نداشته است.
 
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره خاطره تلخ پرسپوليس درباره سپاهان در سال گذشته، گفت: اكنون به فكر آن مسابقه نيستم، اما همان گونه كه گفتم، مي‌خواهم با پيروزي بر اين تيم، جشن قهرماني را براي پرسپوليس بگيريم. شك ندارم بازيكنان خيلي خوب و با تجربه‌اي دارند كه در سه جام با هم بوده‌اند؛ حتي افتخار مقام دوم در آسيا را داشته‌اند.
وي افزود: با وجود تمام اين مسائل، بازي پرسپوليس و سپاهان را با سال‌هاي پيش متفاوت مي‌دانم، چون مربيان تغيير كرده و جام ديگري براي رقابت هست. پرسپوليس با توجه به عملكردش در چند هفته اخير، از سپاهان بين‌المللي‌تر است؛ حتي اين موضوع در بازي اين دو تيم در اصفهان كمي مشخص بود.افشين قطبي با خوشحالي از محبوبيت بين هواداران پرسپوليس، خاطرنشان ساخت: از صميم قلب از رضايت آنها خوشحالم، اما از تمامي آنها خواهش مي‌كنم من را با پروين به هيچ عنوان مقايسه نكنند. او اسطوره‌اي بزرگ همراه محمود خوردبين و حتي برخي پيشكسوتان ديگر بوده است.
وي افزود: يك سال است در پرسپوليس انجام وظيفه مي‌كنم، حتي وظيفه خودم مي‌دانم در هر كجا كه باشم، به ايشان كه براي فوتبال ملي ايران هم عرق زيادي ريخته، احترام بگذارم. در ديدارهايي كه با ايشان داشته‌ام، تلاش كرده‌ام از تجربياتشان استفاده كنم.