خرید روسری دفاع تمام‌عيار نخست‌وزير اهل سنت لبنان از حزب‌الله

عمر کرامي، نخست‌وزير سابق لبنان و يکي از رهبران سياسي برجسته اهل سنت که در ائتلاف سياسي با حزب‌الله به سر مي‌برد، دقايقي پيش ضمن حمايت از مقاومت اسلامي لبنان و حزب‌الله اعلام داشت: تا زماني که مقاومت اسلامي سلاحش را به سوي دشمن اسرائيلي گرفته است، از آن حمايت مي‌کنيم.
به گزارش خبرنگار «»، وي با تشريح تحولات سه روز اخير و محکوميت اقدامات انجام شده توسط دولت لبنان، دولت فواد سينيوره را مسئول اصلي حوادث اخير دانست و تاکيد کرد: سينيوره در نطق روز گذشته خود، ضمن هجوم به ارتش، تلاش نمود تا ارتش همچون يکي از طرف‌هاي سياسي عليه مقاومت وارد کارزار شود.
 
وي از تلاش برخي رسانه‌هاي گروهي براي ايجاد فتنه طايفي در لبنان سخن گفت و آن را به شدت محکوم کرد و اعلام نمود: آنچه در لبنان رخ داده است، هيچ ارتباطي با مسائل مذهبي در لبنان ندارد. وي تاکيد کرد، طايفه سني در لبنان همچنان در صف حمايت از مواضع ملي لبنان است که آموزه‌هايش را از جمال عبدالناصر گرفته است.
 
عمر کرامي شخصيت برجسته و ملي‌گراي اهل سنت، تحولات نظامي در طرابلس را محکوم نمود و از همه طرف‌هاي سياسي خواست که با بازگشت به مراکز خود، نشانه‌هاي سلاح و نظامي‌گري در شهر را از بين ببرند.
ورود مجدد عمر کرامي به صحنه سياسي بعد از سه روز التهاب شديد در لبنان و حمايت قاطعانه وي از مقاومت اسلامي لبنان نشان مي‌دهد که ائتلاف مخالفان لبنان، از مواضعي مستحکم و ثابت برخوردارند و تلاش‌هاي سياسي و رسانه‌اي گسترده براي ايجاد جنگ طايفه‌اي در لبنان به شکست انجاميده است. عمر کرامي از شخصيت‌هاي برجسته و بسيار تاثيرگذار در فضاي سياسي لبنان است که از دوران حضور سياسي در لبنان همچنان به عنوان يکي از حاميان اصلي مقاومت اسلامي به شمار مي‌رود.