خرید روسری مصاحبه قطبي پس از قهرماني

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: پرسپوليس ثابت كرد بزرگترين تيم آسياست.
به گزارش ايسنا، افشين قطبي در نشست خبري پس از پايان بازي اظهار كرد: اطمينان دارم امروز همه پرسپوليسي‌ها و ايران از رويدادهاي ورزشگاه آزادي، لذت بردند. پرسپوليس از آغاز فصل نشان داد كه بهترين تيم ليگ برتر است و واقعا استحقاق اين قهرماني را دارد. من افتخار مي‌كنم كه سرمربي اين تيم هستم و كل مجموعه ما و بازيكنان همبستگي و همدلي خود را نشان دادند. بي‌ترديد، بزرگترين سرمايه پرسپوليس مردم و هواداران بودند.
وي افزود: پرسپوليس نشان داد كه بزرگترين تيم آسياست و باشگاه بزرگي است كه به مرور به آنچه در آسيا استحقاقش را دارد، در حال نزديكتر شدن است.
قطبي تصريح كرد: بازي بسيار مشكلي بود. آن هم در برابر 120 هزار تماشاگر و در مقابل تيم سپاهان كه يكي از بهترين تيم‌هاي آسياست. آنها بازي شطرنج در فوتبال را به خوبي اجرا مي‌كنند، با اين حال، ما گل بسيار فوق‌العاده‌اي زديم و پس از آن نيز من از تصميم داور كه از خطاي مسلم پنالتي روي كعبي چشم‌پوشي كرد، بسيار ناراحت شدم.
قطبي گفت: قهرماني حق پرسپوليس بود و ما با توجه به احساس خطري كه از تيم سپاهان داشتيم بسيار هوشمندانه بازي كرديم.
وي افزود: زماني كه بازي يك بر يك شد آنها به لاك دفاعي فرو رفتند و ما منتظر ضد حملاتشان بوديم.
قطبي خاطرنشان كرد: من در سال 1999 در ورزشگاه نيوكمپ بازي منچستريونايتد و بايرن مونيخ را از نزديك مي‌ديدم و آن لحظه تاريخي را كه منچستر با دو گل دقايق پاياني قهرمان شد، احساس كردم، اما آن موقع من تنها يك تماشاگر بودم و امروز به عنوان يك سرمربي اين احساس را تجربه كردم. طبيعي است كه طعم و لذت آن بسيار متفاوت است.
قطبي در ادامه از حمايت‌هاي هيأت مديره‌ و مديرعامل باشگاه پرسپوليس تشكر كرد و گفت: بايد از حميد استيلي به عنوان بردار كوچكترم تشكر كنم. من در جام جهاني 98 به تيم ملي آمريكا كمك مي‌كردم و گلزني استيلي در آن بازي ما را از جام جهاني بيرون كرد. اكنون پس از سال‌ها من و استيلي دست در دست يكديگر، پرسپوليس را قهرمان كرديم. بي‌ترديد همكاري او، سعيد عزيزيان و تمامي كادر فني و پزشكي پرسپوليس در اين قهرماني تأثير داشت.
سرمربي پرسپوليس افزود: حبيب كاشاني و محمود خوردبين بر اثر فشار اين فصل سكته كردند و چيزي نمانده بود كه من هم سكته كنم، اما چون جوانتر بودم، طاقت آوردم.
قطبي درباره احتمال ماندنش در تيم پرسپوليس نيز گفت: من از سال 2002 به هيچ عنوان از فعاليت‌هاي فوتبالي جدا نبوده‌ام؛ بنابراين، اكنون نياز به استراحت دارم و تنها مي‌خواهم استراحت كنم. بايد بيشتر در اختيار خانواده‌ام باشم و پس از مشورت با آنها تصميم‌گيري مي‌كنم.
وي افزود: در حال حاضر بسيار احساسي هستم، اما نمي‌خواهم با احساس تصميم بگيرم و قصد دارم براي ماندن در پرسپوليس تصميم‌گيري منطقي كنم.
قطبي در پايان گفت: در اين مدت هيچ گاه به قهرماني پرسپوليس شك نكردم، حتي يك ثانيه نيز در قهرماني تيم ترديد نداشتم. شايد من ديوانه باشم كه همواره از پيروزي خود مطمئنم. ما پس از تلخترين تجربه سال در اهواز بسيار منطقي كار كرديم و با وجود آن كه شش امتياز از ما نيز كم شد، اما باز هم قهرمان شديم. پرسپوليس با قلب شير و روحيه قهرماني فاتح ليگ برتر شد.