خرید روسری وزير بازرگاني چهارشنبه استيضاح مي‌شود

عضو هيأت رئيسه مجلس از برگزاري جلسه استيضاح وزير بازرگاني در روز چهارشنبه اول خردادماه خبر داد.
به گزارش مهر، حميدرضا حاجي‌بابايي با اعلام اين خبر افزود: بر اساس هماهنگي‌هاي انجام شده با مسعود ميرکاظمي، وزير بازرگاني، جلسه استيضاح وي، روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.
وي با تأکيد بر اين‌که تا اين لحظه و بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، طرح استيضاح وزير بازرگاني در دستور کار روز چهارشنبه مجلس است، تصريح کرد: اول خرداد، آخرين روزي است که مي‌توانيم استيضاح را مطرح کنيم.
طرح استيضاح وزير بازرگاني، 17 ارديبهشت اعلام وصول شد اما بنا بر نظر هيأت رئيسه مجلس در پي صرف نظر برخي نمايندگان از انجام استيضاح و پس گرفتن تعدادي از امضاها و ناخوانا بودن تعدادي ديگر، اين طرح بار ديگر، چهارشنبه 25 ارديبهشت توسط نمايندگان تهيه و اعلام وصول شد.
عضو هيأت رئيسه در ادامه اين گفت‌وگو خاطرنشان کرد: ظرف فردا و يکشنبه (5 خرداد) بايد طرح‌ها و لوايح که به صورت عادي در دستور کار مجلس قرار دارند، رسيدگي و به نوعي کار رسيدگي به دستورات در حال بررسي تمام شود و مجلس براي شروع کار دوره بعد، آماده شود.
وي همچنين از قرائت گزارش تحقيق و تفحص از مناطق ويژه اقتصادي در جلسه علني فردا خبر داد.
حاجي‌بابايي يادآور شد: در جلسه 5 خرداد که آخرين جلسه مجلس هفتم است، مجلس دستور هفتگي را بررسي مي‌کند و جداي از رسيدگي به دستور کار مجلس، نطق پاياني رئيس مجلس هفتم و تقدير و تشکر وي از نمايندگان و دستگاه‌هاي مختلف را نيز خواهيم داشت و عکس يادگاري پايان دوره نمايندگان نيز گرفته خواهد شد.