خرید روسری 8 تذکر نمایندگان به رئیس جمهور

8 تذکر به رئیس جمهور و 6 تذکر به وزیر جهاد کشاورزی از جمله تذکرات مکتوب 15 نماینده مجلس دولت بود که امروز در صحن علنی مجلس قرائت شد .

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی حداد عادل رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی را به این شرح قرائت کرد:

تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در اتمام کمربند حلقوی میبد – اردکان با توجه به حادثه خیز بودن مسیر فعلی و تصادفات متعدد منجر به فوت اخیر.

تذکرات شایق نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص گسترش و تقویت شبکه تلفن همراه در مناطق روستایی و راههای استان آذربایجان شرقی و به وزیر بازرگانی در خصوص تنظیم مبادلات تجاری و سیاسی با دیگر کشورها بخصوص کشورهای اروپایی متناسب با رویکرد سیاسی و تعامل آنها با منافع جمهوری اسلامی ایران.

تذکر طلائی نیک نماینده بهار و کبودرآهنگ به وزرای نفت و نیرو در خصوص صدور مجوز تامین گازوئیل برای مصارف چاههای آب کشاورزی شهرستان های کبودرآهنگ و بهار.

تذکر اسماعیل زاده نماینده فلاورجان به وزیر نیرو در خصوص رسیدگی به اعتراض کشاورزان شهرستان فلاورجان نسبت به نحوه توزیع آب کشاورزی.

تذکر اسماعیل زاده نماینده فلاورجان و سادات موسوی نماینده مبارکه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای جبران خسارت خشکسالی کشاورزان منطقه پیربکران و بخش مرکزی و شهر قهدریجان از شهرستان فلاورجان و شهرستان مبارکه.

تذکر حسینی نماینده قروه و حیدری نماینده سقز و بانه به وزیر کشور در خصوص رسیدگی به علت ضرب و شتم و اهانت به یکنفر از دانش آموزان مدرسه راهنمایی نمونه احرار توسط فرماندار شهرستان قروه در ایام انتخابات.

تذکر باغبانیان نماینده نطنز و قمصر به رئیس جمهور در خصوص دستور اجرائی شدن مصوبات هیات وزیران در خصوص شهرستان نطنز بویژه آبرسانی و انجام طرح فاضلاب نطنز و بادرود.

تذکر علیخانی نماینده بوئین زهرا و آوج به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور عاجل برای رسیدگی به وضعیت شرکت کمپرسور سازی قزوین و احیاء شرکت و جلوگیری از اخراج 800 نفر از کارگران؛ دستور پرداخت حقوق ، مزایا و مطالبات معوق کارگران شرکت کارخانجات فرش پارس استان قزوین و دستورعاجل برای پرداخت سنوات بازنشستگی فرهنگیان بازنشسته سال86 استان قزوین.

تذکر حسنوند نماینده سلسله و دلفان به رئیس جمهور در خصوص دستور تجهیز و بهره برداری از بیمارستان 64 تختخوابی سلسله و جاده حیاتی الشتر به بروجرد با توجه به مصوبه سفر دوم استان لرستان .

تذکر فرهنگی و میرتاج الدینی نمایندگان تبریز، اسکو و آذرشهر، امیرحسنخانی نماینده فردوس و طبس و گرانمایه پور نماینده کاشان و آران بیدگل به رئیس جمهور و وزرای جهاد کشاورزی و نیرو در خصوص ضرورت اقدام عاجل برای جلوگیری از افزایش قیمت نهاده های کشاورزی و کود و تجدید نظر درجریمه های چاههای آب به منظور کاهش فشار بر کشاورزان، باغداران و دامداران و اجتناب از اثرات گسترده تورمی آن.

تذکر نژاد فلاح نماینده طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به علت کوتاهی فرماندار ساوجبلاغ در جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و تغییر کاربریها و دستور رسیدگی به علت کوتاهی فرماندار ساوجبلاغ در تکریم ارباب رجوع در دولت مهرورز.