خرید روسری دیدار خالد مشعل با رهبر انقلاب

رهبر انقلاب اسلامي ضمن تجليل از مقاومت و ايستادگي پرصلابت ملت فلسطين، نيروهاي مقاومت و دولت حماس در مقابل فشارهاي سنگين و جنايات كم سابقه رژيم صهيونيستي، قدرت‌هاي زورگو و دوستان آن‌ها، تاكيد كردند: امروز به لطف و فضل خداوند، دشمن صهيونيستي كه به ظاهر شكست‌ناپذير بود در ضعيف‌ترين وضع قرار دارد و از مقابله با ملت بي‌پناه، تنها و در عين حال صبور و مقاوم فلسطين، عاجز شده است.

به گزارش ايسنا، آيت‌الله خامنه‌اي روز سه شنبه در ديدار آقاي خالد مشعل رييس دفتر سياسي حماس و هيات همراه افزودند: درود خدا بر ملت فلسطين كه با وجود اين جنايات عجيب و فجايع بي‌نظير، همچون كوه ايستاده است.

رهبر انقلاب اسلامي با تاكيد بر اين‌كه ” تنها راه آزادسازي فلسطين، ايستادگي همراه با ايمان است” خاطرنشان كردند: مواضع مسوولان حماس و آقاي هنيه، نخست وزير دولت منتخب مردم فلسطين نيز بسيار شجاعانه و قاطعانه و مايه خرسندي است.

آيت‌الله خامنه‌اي با ابراز تاثر شديد از وضع كنوني مردم فلسطين به ويژه محاصره غيرانساني نوار غزه و كشتار هرروز زنان، كودكان و مردم بي دفاع اين منطقه افزودند: صحنه‌هاي اين فجايع، بسيار دردناك و حزن‌آور است اما ايستادگي مردم مظلوم فلسطين در مقابل رژيم غاصب صهيونيستي كه از همه نوع حمايت و امكانات اقتصادي، نظامي، سياسي و تبليغاتي برخوردار است، موجب اميد و نشانه‌اي واضح از تحقق وعده‌هاي الهي است.

ايشان در همين خصوص خاطرنشان كردند: مساله فلسطين و عجز و درماندگي دشمن صهيونيستي و قدرت‌هاي استكباري در مقابل ملت فلسطين و همچنين پيشرفت روزافزون و فراتر از تصور ملت ايران با وجود فشارهاي فوق طاقت در سي سال گذشته، تفسير صريح وعده خداوند است كه اگر دين خدا را ياري و در اين راه ايستادگي كنيد، خداوند هم شما را ياري و پيروز خواهد كرد.

رهبر انقلاب اسلامي با تاكيد بر اين‌كه ” ايستادگي در راه خدا، همراه با هزينه است” افزودند: كساني كه در اين راه گام برمي دارند و همه سختي‌ها را تحمل مي‌كنند نزد خداوند سربلند و پرافتخار خواهند بود اما افرادي كه مسيري غير از ايستادگي انتخاب كرده‌اند، آنان نيز هزينه خود را خواهند پرداخت و نزد خداوند نيز سرافكنده و شرمسار خواهند بود.

در اين ديدار، آقاي خالد مشعل رييس دفتر سياسي حماس ضمن تشريح آخرين اوضاع فلسطين به ويژه شرايط بسيار فاجعه‌آميز نوار غزه تاكيد كرد: ملت فلسطين با وجود همه فشارها، به استقامت خود افتخار مي‌كند و در هيچ شرايطي از مقاومت،‌جهاد و حمايت از دولت مردمي حماس دست نخواهد كشيد.

وي با اشاره به روحيه وصف‌ناپذير شهادت‌طلبي در ميان جوانان فلسطيني خاطرنشان كرد: عزم و اراده مستحكم مردم فلسطين، به ويژه جوانان، موجب شده است قدرت مقاومت در فلسطين به شدت افزايش يابد.