خرید روسری هلاكت 3 تروريست خارجي و ايراني در مرز بازرگان

خبرنگار «» در اروميه، از هلاكت سه تروريست خارجي و ايراني در مرز بازرگان خبر داد.
بنا بر اين گزارش، شب گذشته، با هشياري پاسداران ايراني، سه تن از شبه‌نظاميان گروهك پژاك كه وارد كشور شده بودند، در منطقه عمومي بازرگان از توابع ماكو در كمين نيروهاي ويژه بومي قرارگاه حمزه سيدالشهدا افتاده و به هلاكت رسيدند.
جنازه هر سه تن به دست نيروهاي ايران افتاد و با بررسي انجام شده، مشخص شد يكي از آنان يک ايراني مشهور به «حاتم كچل» است كه از سوي شاخه ايراني گروه تروريستي «پ.ك.ك»، فرمانده منطقه ماكو بوده است. فرد ديگر، يك زن از اتباع سوريه به نام صليبه است كه معاون او بوده و سومي مردي از اتباع تركيه است.
اين چندمين بار است كه نيروهاي بومي و كرد سپاه با عملكرد دقيق خود و نيز شناخت خوب از منطقه، برهم‌زنندگان امنيت مردم را به دام مي‌اندازند.
بنا بر اين گزارش، از تروريست‌ها همچنين مقاديري مهمات جنگي، بي‌سيم، تلفن ماهواره‌اي ثريا و نيز دوربين ديد در شب به دست آمده است و به اين ترتيب، با توجه به تجهيزات تروريست‌ها، مأموران امنيتي مي‌توانند روشن كنند كه آنان از سوي كدام كشورها حمايت مي‌شوند.
با وجود آن كه نام «پ.ك.ك» در ليست گروه‌هاي تروريستي وزارت خارجه آمريكاست، تاكنون گزارش‌هاي متعددي از ملاقات‌هاي كاري سران شاخه ايراني «پ.ك.ك» با مقامات آمريكا منتشر شده كه از سوي آمريكا تكذيب نشده است.