خرید روسری جمع‌آوري خاطرات درباره آيت‌الله‌ خاتمي

مؤسسه خانه فرهنگ خاتمي با انتشار فراخوان از هموطنان خواست تا اسناد، تصاوير و خاطره‌هاي خود از آيت‌الله سيد روح‌الله خاتمي را تا پانزدهم مهر ماه به اين مؤسسه بفرستند.
در اين فراخوان آمده است: به مناسبت بيستمين سالگرد ارتحال عالم رباني و معلم اخلاق، مرحوم آيت‌الله سيد روح‌الله خاتمي (ره) مؤسسه فرهنگي خانه فرهنگ خاتمي، به منظور گردآوري، حفظ و نگاهداري خاطره‌هاي تاريخي، به عنوان منبع مهم درك تاريخ معاصر، در نظر دارد جشنواره خاطره و سند با موضوع شخصيت مرحوم آيت‌الله خاتمي (ره) را برگزار كند.
در اين فراخوان، از هموطنان، دوستان و دوستداران آيت‌الله خاتمي دعوت شده است تا اسناد و خاطره‌هاي خود را درباره شخصيت اين فقيه عالي‌ مقام با موضوع خاطره، سند، عکس و فيلم شامل خاطرات دوران زندگي ايشان؛ از تولد تا رحلت (تحصيل، تدريس، سيره عملي، روزگار مبارزه، ‌دوره انقلاب، دفاع مقدس، نماز جمعه اردکان و يزد و…) اسناد و دست‌نوشته‌ها شامل نامه‌ها و ديگر بر جاي مانده‌ها، نوارهاي صوتي و تصويري‌ از ديدارها، سخنراني‌ها و عكس، به صندوق پستي مؤسسه (اردکان ـ 111-89515) و يا پست الکترونيکي info@khatami-culc.ir ارسال نمايند.
پس از بررسي، به ارايه‌کنندگان اسناد و خاطره‌هاي برگزيده، جايزه‌هايي داده مي‌شود. همچنين خاطره و سند با نام ارايه کننده در کتاب و پايگاه اطلاع‌رساني منتشر خواهد شد.