خرید روسری احمدي‌نژاد: امام، کابوس‌مرگ مستکبرين عالم

رييس جمهور با بيان اين که امام خميني (ره) کابوس مرگ بر سر مستکبرين عالم است، گفت: امروز صحنه گردان انقلاب جوانان درس گرفته از مکتب خميني بزرگ هستند.

به گزارش برنا، محمود احمدي نژاد در شب نوزدهمين سالروز ارتحال امام راحل در مرقد مطهر بنيانگذار جمهوري اسلامي و در جمع عزاداران امام گفت: کلام امام خلاصه پيام انبياء الهي و وارث همه پيامبران و ائمه طاهرين است.
رييس جمهور دعوت به خداپرستي، توحيد ناب، قيام براي استقرار عدالت و دعوت به حاکميت انسان کامل در جهان را مهمترين وظايف انسان عنوان کرد و اظهار داشت: رمز مقابله با شيادان و ظالمان، تلاش براي تحقق اين سه عنصر است.
احمدي نژاد با بيان اينکه در طول تاريخ همه زياده خواهان عالم در برابر پيام انبيا در دعوت به توحيد، عدالت و دعوت به استقرار حاکميت صالحان ايستاده اند، خاطرنشان کرد: تحقق اين سه عنصر نابودي همه بداخلاقي ها، غربت ها، حرمان ها و عقب افتادگي هاي بشر را به همراه خواهد داشت.

وي تصريح کرد: امام فريادگر اين سه عنصر و پرچمدار توحيد در دوران معاصر است و در کمتر سخنراني و موضع گيري ديده ايم که امام دعوت به خداپرستي و توحيد نکرده باشد.
رييس جمهور ادامه داد: خط مقدم حرکت امام دعوت به توحيد و مقابله با خود پرستي ها، منم ها و عنادها بود و امام به طور مستمر در اين راه مبارزه کرد و از مبارزه با هواهاي نفساني و اخلاص براي خدا و خداپرستي ناب به اين مقام الهي رسيد.
احمدي نژاد تاکيد کرد: امام حرکتش را با شعار توحيد آغاز کرد و در سخت ترين دوران جنگ، فشار و تهاجم دشمنان، امام فرياد توحيد سر مي داد.

وي با بيان اينکه حتي نگاه به چهره امام انسان را به ياد خدا مي انداخت، گفت: وقتي کسي به محضر امام مي رسيد با نگاه به چهره امام در نورانيت و معنويت الهي او محو مي شد.
احمدي نژاد افزود: وجود امام سرشار از شوق الهي بود و جمله تاريخي امام در لحظه ارتحال که فرمودند “با دلي آرام و قلبي مطمئن و روحي شاد و ضميري اميدوار به فضل خدا از خدمت خواهران و برادران مرخص و به سوي جايگاه ابدي سفر مي کنم”، نشان از يک دل خدايي و روح آسماني داشت.

رييس جمهور با تاکيد بر اينکه امام ذره اي از مسير الهي عدول نکرد، گفت: امام ذوب در تکليف الهي بود و تک تک سلول هاي امام فرياد توحيد سر مي داد.
احمدي نژاد پيام دوم امام را حرکت در جهت برپايي عدالت عنوان کرد و اظهار داشت: امام از روز اول تا آخر پرچمدار عدالت در اين سرزمين و جامعه بشري بود و ديديم که کوچکترين تبعيض و ظلم را تحمل نمي کرد.
رييس جمهوري تصريح کرد: فرياد امام عليه تبعيض گران و مرفهين بي درد زياده طلب و عليه متجاوزين بيت المال و زورگويان جهاني از روز اول تا روز آخر و همين امروز در جهان طنين انداز است.

وي افزود: امام در يک کلام نوراني و جمله الهي که خلاصه حرکت پيامران است، فرمود تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستيم و اين تکليف و استراتژي و خط مشي و پرچم عدالت خواهي امام است.
رييس جمهور خاطرنشان کرد: امام در اوج فشارهاي دشمن و در اوج تحريم هاي اقتصادي و سياسي و فشارهاي نظامي دشمنان، يک لحظه از مقابله با ستمگران عالم و قدرتهاي جهاني دست بر نداشت و فرياد زد که اگر آنها بخواهند در مقابل دين ما بياستند ما در مقابل همه دنياي آنها خواهيم ايستاد.

احمدي نژاد تصريح کرد: همه وجود امام عدالت بود و حتي در نوع نگاه به مردم عدالت را رعايت مي کرد و در برخورد با پديده هاي اجتماعي امام به دنبال اجراي عدالت و برپايي عدالت در جهان بود چرا که تلاش براي اجراي عدالت زاييده توحيد است و هيچ موحدي اگر حقيقي باشد نمي تواند به دنبال استقرار عدالت نباشد.
رييس جمهور کشورمان تلاش براي برقراري حاکميت صالحان را از ديگر اقدامات امام راحل در طول عمر با برکتشان عنوان کرد و تصريح کرد: امام راحل همه عمر و توان و آبرو و حيثيت و همه لحظات عمر خود را صرف زمينه سازي حاکميت صالحان و صالح کل و مصلح اعظم حضرت بقيه الله اعظم (عج) نمود.

وي افزود: امام حرکت خود را زمينه سازي براي حاکميت امام معصوم بر جهان مي دانست.
احمدي نژاد خاطرنشان کرد: تمام زندگي امام دعوت بشريت به حکومت صالحان و زدودن حکومت ظالمان بود و امام در تمام دوران زندگي خود حتي يک ثانيه حاکميت طاغوت و ستمگران را به رسميت نشناخت.
رييس جمهوربا بيان اينکه در ذهن و دل امام، جز قدرت خدا هيچ قدرت ديگري وجود خارجي نداشت، ابراز داشت: نه اينکه امام قدرت هايي را به رسميت مي شناخت و در مقابل آنها مي ايستاد ، بلکه امام اصلا هيچ قدرتي را به حساب نمي آورد و به رسميت نمي شناخت و تنها قدرتي که امام به رسميت مي شناخت حاکميت خدا و پيامبران خدا و امام معصوم بود.

احمدي نژاد امام راحل را يک هديه الهي به بشريت امروز دانست و تصريح کرد: امام آمد تا نور عشق، رحمت، خداپرستي و عدالت را در بشريت امروز منتشر کند و قفل هاي بسته به پاي بشريت را که ناشي از انديشه هاي مادي بود باز کند و افق جديدي را به روي آن بگشايد.
رييس جمهور تاکيد کرد: در شب نوزدهمين سالگرد ارتحال امام راحل و براي اين که گوشهاي سنگين دشمنان بشنود مي گويم که امروز به فضل الهي خورشيد وجود امام دم به دم در جاي جاي جهان طلوع ميکند و دل ها و جان هاي تشنه را از معنويت ناب محمدي سيراب مي کند.
وي افزود: امروز نام امام در جهان، پرچم عزت و رهايي بخشي و پرچم عدالت و آزادگي و نقطه اطمينان ملت هاي عالم است و نام امام امروز کابوس مرگ بر سر مستکبرين عالم است.

رييس قوه مجريه ادامه داد: اي امام عزيز، فرمودي که بايد مستکبرين جهان منهدم شوند و نظام سلطه جهاني بايد برچيده شود. به لطف وجود نوراني تو و به لطف هدايت هايت و به لطف کلام گرم و خدائيت و به لطف ايستادگي ملت ايران، امروز ستمگران و مستکبرين به بن بست کامل رسيده اند و زنگ شمارش معکوس اضمحلال قدرت اهريمني آمريکا به صدا درآمده است.
احمدي نژاد اظهار داشت: امام عزيز، فرمودي که رژيم صهيونيستي يک رژيم غاصب نامشروع است و يک غده سرطاني است که بايد از صفحه روز گار محود شود. من خدمتت عرض مي کنم که کلام نورانيت و هدايت و آرمانت امروز در آستانه به ثمر نشستن است و رژيم صهيونيستي فلسفه وجودي خود را از دست داده است.

رييس جمهور تصريح کرد: ملت فلسطين امروز با نام، ياد و در راه تو خود را شناخته است و قدم در راه نوراني تو گذاشته و رژيم صهيونيستي در بن بست کامل است و به فضل الهي اين آرزوي تو بزودي محقق خواهد شد و اين جرثومه فساد از صفحه روزگار محو خواهد شد.
احمدي نژاد ادامه داد: ‌امام عزيز، عاشق ملت بودي و همه وجودت عشق به مردم و خدمت به مردم وعشق به جوانها بود و آرزو داشتي که جوانان اين سرزمين قله علم و ايمان و عمل صالح را فتح کنند و نسل هاي دوم ، سوم و چهارم انقلاب بيايند و آرمانها را دنبال کنند. ببين که امروز صحنه گردان صحنه هاي انقلاب جوانان درس گرفته از مکتب خميني بزرگ هستند.

رييس جمهور تصريح کرد: اي امام مهربان ببين که جوانان انقلاب همه صحنه هاي علمي، سياسي ، فرهنگي و اجتماعي را پر کرده اند و نسل امروز پرشور تر، مومن تر، خط امامي تر ، آگاه تر و شجاع تر و مصمم تر وسط صحنه ايستاده است و تا پرچم تو را بر قلل رفيع بشريت به اهتزاز در نياورد، از پاي نخواهد نشست.
احمدي نژاد گفت : اي امام عزيز، ملت را به پايبندي بر ايمان ناب خدا و اصول اسلامي و عدالت و ارزش ها تکليف کردي و به ملت شفارش کردي که مبادا هدف هاي کوچک شما را از هدف هاي بلند و اصلي باز دارد. خدمت شما عرض مي کنم که امروز ملت ايران منسجم تر، متحد تر، مومن تر و شجاع تر در وسط صحنه ايستاده و به پيروي از خلف صالحت، تا فتح آخرين سنگرهاي مبارزه با مستکبرين، با قدرت ادامه خواهد داد.

رييس جمهوري تصريح کرد: اي امام عزيز، سفارش کردي که مسئولان خادمان مردم باشند و در خدمت مردم باشند و در صيانت از حقوق ملت ذره اي عقب نشيني و کوتاهي نکنند و سفارش کردي که ميراث بزرگت را در عرصه هاي داخلي و جهاني پاس بدارند. امروز افتخار مسئولان اين است که خادم و نوکر مردم هستند و در عرصه هاي جهاني به نام تو سخن مي گويند و به اتکاي انديشه هاي تو در برابر مستکبربن مي ايستند.
احمدي نژاد افزود: امام عزيز، فرمودي که گوش به نق زدن هاي راحت طلبان و بي دردها ندهيد. امروز ملت ما نه تنها اين اقشار را پشت سر گذاشته، بلکه در تبعيت از فرمان تو همه ابرقدرتها را هم پشت سر گذاشته و براي قدرتهاي جهاني نيز پشيزي ارزش قائل نمي باشد.
رييس جمهور در ادامه سخنان خود ابراز داشت: اي امام عزيز، درس هاي تو براي همه ملتها و صدها و هزاران سال زندگي عزتمند و سعادتمند، راهگشا است. فرمودي اگر روزي ابرقدرتهاي فاسد از ما تعريف کنند آن روز، روز عزاي ماست و وقتي که ابر قدرت ها عصباني مي شوند، آن روز ما مطمئن هستيم که در مسير صحيح حرکت مي کنيم.

احمدي نژاد خاطرنشان کرد: امروز ابرقدرتها در اوج عصباينت از ما به سر مي برند و شعار ما اين است که از خشم خود بميريد و به جهنم واصل شويد.
رييس جمهور در ادامه خطاب به مردم حاضر در حرم مطهر امام راحل گفت : امروز مسئوليت ها و ماموريت هاي ما بسيار سنگين است. انسان مومن، موحد و پيرو خط امام و ولايت همزمان در چند جبهه درگير است و ايستادن در خط امام و ولايت، آماده شدن براي تحمل فشارها، جوسازي ها، تهمت ها، دروغ ها و تهديدها است و در اين راه رمز پيروزي، ايستادگي است.
احمدي نژاد با بيان اين که مقابله با مستکبران ذات انقلاب اسلامي است، تصريح کرد: انقلاب اسلامي به نفي ابرقدرتها و ايستادگي در برابر ابرقدرتها و مقابله با زياده خواهي ها و دست اندازي ها اقدام کرده است و به فضل الهي زنده خواهد بود.
وي در پايان سخنان خود خاطرنشان کرد: اي امام عزيز، ملت ايران با عهدي که با تو بسته، پايبند است و به فضل الهي آروزها و آرمانهاي تو را يکايک محقق خواهد کرد.