خرید روسری كشف20 تن چاي احتكاري در كرمانشاه

معاون بازرسي سازمان بازرگاني استان كرمانشاه گفت: بازرسان سازمان بازرگاني استان كرمانشاه در روزهاي گذشته موفق به كشف 20 تن چاي احتكار شده از نقاط مختلف كرمانشاه شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمانشاه، هاشم پيراينده امروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها افزود: در پي پخش گسترده شايعه افزايش قيمت چاي و هجوم مردم براي خريد چاي، احتكار و گرانفروشي برخي افراد سودجو و محتكر، بازار عرضه و قيمت چاي با مشكل مواجه شد كه با تدابير سازمان بازرسان اين معاونت ضمن نظارت بيشتر بر توزيع و قيمت چاي، با موارد گرانفروشي، احتكار و عدم عرضه چاي به شدت برخورد نمودند.

وي ادامه داد: در همين راستا طي روزهاي گذشته بازرسان سازمان بازرگاني 33 واحد عمده و خرده فروشي چاي را كه مرتكب تخلفاتي از جمله عدم عرضه‌، گرانفروشي و احتكار شده بودند را شناسايي و مجموعاً ضمن كشف و ضبط 20 تن چاي احتكار شده، با متخلفان برخورد نموده و ضمن جريمه نقدي آنها نسبت به پلمپ مغازه برخي از آنان با هماهنگي مراجع قانوني اقدام شد.
پيراينده افزود: گراني چاي در استان تنها شايعه بود كه توسط سودجويان و فرصت طلبان صورت گرفت و هريك از شهروندان شريف در استان كرمانشاه نسبت به عدم عرضه، گرانفروشي و يا احتكار چاي مشكلي دارند با ستاد خبري سازمان به شماره 124 تماس گرفته و شكايت خود را طرح كند تا در اسرع وقت نسبت به برخورد قاطع با متخلفين اقدامات لازم صورت گيرد.