خرید روسری مصافي حياتي براي احياي روياي حضور در جام جهاني 2010

تيم ملي فوتبال ايران، امروز آخرين شانس خود براي بقا در كورس رقابت تيم‌هاي آسيايي براي حضور در جام جهاني را امتحان مي‌كند.
به گزارش خبرنگار «»، تيم ما در حالي در برابر امارات قرار مي‌گيرد كه پنج روز پيش و در ورزشگاه آزادي در يك بازي انتقادآميز در برابر بازي سرتاسر دفاعي حريف بدون گل متوقف شد و تا حد زيادي اميد صعود از اين گروه به مرحله بعدي رقابت‌ها را از دست داد.
اما هنوز كورسوي اميد باقي‌مانده براي صعود هم باقي است و تيم ما كه در بازي پيشين برابر امارات در آزادي در اقدامي انتقادبرانگيز، تنها با يك مهاجم به ميدان رفته بود، اين بار ديگر چيزي براي از دست دادن ندارد و مي‌تواند با به دست آوردن سه امتياز بسيار حياتي، در اين ديدار شانس صعود را براي خود زنده كند.
همچنين به علت نبود بازي‌هاي تداركاتي مطلوب، تيم ما از هماهنگي لازم براي انجام كارهاي تيمي و تاكتيكي برخوردار نيست و در اين بازي بايد تنها به انگيزه و روحيه بالاي بازيكنان و خلاقيت‌هاي فردي آنان اميد بست.
در گروه ما، امارات و سوريه كه تا سال‌هاي پيش، پله‌اي براي صعود ايران در فوتبال آسيا بودند، هر كدام با پنج امتياز در رده‌هاي نخست و دوم قرار دارند و ايران با سه تساوي و سه امتياز سوم است. كويت هم با يك امتياز در رده آخر گروه قرار دارد.پس از ديدار ايران با امارات، سوريه هم در روز یکشنبه ميهمان كويت است كه در بازي رفت موفق شده اين تيم را با نتيجه يك بر صفر شكست دهد.
بنابراين، در صورت پيروزي در اين ديدار، شش امتيازي مي‌شويم و اميد بسياري براي ادامه رقابت‌ها داريم، چرا كه يك بازي را در سوريه در برابر اين تيم داشته و يك ديدار را نيز در تهران برابر كويت برگزار خواهيم كرد.
تساوي يا باخت در اين ديدار، مي‌تواند اميدهاي ما را بيش از پيش كاهش دهد، ضمن آن كه امتياز گرفتن سوريه از كويت در بازي امشب هم مي‌تواند به ضرر ما باشد.
تيم ملي ايران كه به علت مشكلات فدراسيون فوتبال به هيچ وجه از آمادگي لازم برخوردار نيست، مي‌تواند در بازي امروز، علي كريمي را هم در اختيار داشته باشد كه در صورت بازي نكردن با تك مهاجم، مي‌توان اميدوار به گلزني شد كه يكي از مهمترين مشكلات تيم ملي در چند ماهه اخير بوده است.
بايد اميدوار بود كه غيرت بازيكنان ايراني بتواند امشب روياي حضور در جام جهاني را همچنان زنده نگهدارد تا تيم ما در ديدار بعدي با روحيه‌اي خوب در سوريه به مصاف اين تيم برود.