خرید روسری حاشيه‏هاي شکست آبي‏ها در فينال جام‏حذفي

تيم فوتبال پگاه گيلان در بازي رفت فينال جام حذفي استقلال تهران را شكست داد.
به گزارش ايسنا تيم فوتبال پگاه گيلان در بازي رفت فينال جام حذفي ديروز در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف استقلال تهران رفت و با تك گل «آگوستين گيلائوري» حريف خود را شكست داد.
پگاه گيلان 1 ـ آگوستين گيلائوري (دقيقه 40)
استقلال تهران: صفر
تركيب تيم پگاه گيلان: علي‌نظرمحمدي (زماني)، آگوستين گيلائوري، ابراهيم‌تقي‌پور، ويليام بيجونگو، محمد مختاري، محمدرضا مهدوي، مارتين آشيل، مهدي نوري، سيدرضا چاوشي، (حسين ملكي)، حسين ابراهيمي و هادي سهرابي.
تركيب تيم استقلال تهران: وحيد طالب‌لو، بيژن كوشكي، اميرحسين صادقي، پيروز قرباني، پژمان منتظري، فرهاد مجيدي (محسن يوسفي)، محمد نوازي (مهدي اميرآبادي)، اميدرضا روانخواه، ميثم منيعي، محسن بياتي‌نيا (آرش برهاني) و علي عليزاده.
كارت زرد: پيروز قرباني، محسن يوسفي (استقلال تهران).
در نيمه نخست اين بازي تيم استقلال بازي را بهتر از حريف آغاز كرد و چندين فرصت گلزني را به دست آورد. در دقيقه 23 پرتاب اوت عليزاده با دفع ناقص بازيكنان پگاه همراه شد كه توپ برگشتي را پژمان منتظري به بيرون زد.
در دقيقه 26 شوت ميثم منيعي به تير دروازه‌ي پگاه برخورد كرد و در دقيقه 35 محسن بياتي‌نيا با پاس درعمق عليزاده را در موقعيت گلزني قرار داد كه ضربه‌ اين بازيكن به بيرون رفت. اما در دقيقه 40 آگوستين گيلائوري با استفاده از يك ضربه ايستگاهي گل تيم پگاه را به ثمر رساند.
در نيمه دوم با وجود تغييراتي كه در تيم استقلال به وجود آمد اما پگاه توانست مديريت خوبي در ميدان داشته باشد. در شرايطي كه بازيكنان استقلال با استفاده از شوت‌هاي راه دور برهاني و يوسفي به دنبال باز كردن دروازه پگاه بودند بازيكنان پگاه نيز با استفاده از ضدحملات و نفوذهاي ملكي و ابراهيمي كار را بر استقلال سخت كردند.
در لحظات پاياني بازي، وحيد طالب‌لو با واكنش‌هاي خود بازيكنان پگاه را در رسيدن به گل دوم ناكام گذاشت و در نهايت اين ديدار با برتري يك بر صفر تيم پگاه پايان يافت.
ديدار برگشت فينال جام حذفي بيست و هفتم خردادماه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود تا تيم قهرمان در اين بازي مشخص شود.
حاشيه‌ها:
*به محض باز شدن درهاي ورزشگاه، صندلي‌ها از مشتاقان پر شد؛ به طوري كه به سرعت جمعيتي بيش از 20 هزار نفر در ورزشگاه جاي گرفت.
* حدود 5 هزار نفر هوادار به دليل جا نبودن، پشت درهتي بسته قرار گرفتند. اين تعداد از سوي مامورين نيروي انتظامي از ورزشگاه به خارج هدايت شدند.
* به دليل ازدحام جمعيت مقابل در‌هاي ورودي ورزشگاه، عكاسان و خبرنگاران نزديك به يك ساعت براي ورود معطل شدند. پس از اين معطلي، هنگامي كه داخل ورزشگاه شدند، مكاني براي استقرار نيافتند چرا كه جايگاهي مخصوص آنها وجود نداشت.
* به دليل بي نظمي، خبرنگاران حاضر در جايگاه بارها از سوي ماموران نيروي انتظامي مجبور به تعويض جاي خود شدند.
* رئيس كميته انضباطي همراه همراهنش و ناظران داوري به سختي فراوان موفق به حضور در ورزشگاه شد.
* فريدن معصومي، عضو تيم ملي كشتي از جمله تماشاگران ويژه اين مسابقه است.
* اسكوبورد ورزشگاه سردار جنگل دقايقي قبل از بازي اقدام به پخش بازي شب گذشته تيم آلمان مقابل لهستان و سپس مسابقه پگاه مقابل برق شيراز كرد.
* هرگاه علي عليزاده براي پرتاب اوت به كنار زمين مي‌رفت، از سوي هواداران شمالي با پرتاب بطري آب روبرو مي‌شود.
* استاندار و فرماندار گيلان در جايگاه ويژه به تماشاي اين بازي پرداختند.
در حالي كه بازي بين تيم‌هاي فوتبال پگاه و استقلال در جريان بود، سه تن از بازيكنان استقلال با يكديگر به بحث پرداختند. در دقيقه 57 و پس از اينكه بازيكنان پگاه موقعيتي را از دست دادند، وحيد طالب‌لو به نشانه اعتراض به محسن يوسفي معترض شد. يوسفي هم تاب نياورد و با او به بحث پرداخت.
در همين حين كه نوازي در حال دور كردن محسن يوسفي از آن منطقه بود، پيروز قرباني ديگر مدافع استقلال با يوسفي به بحث پرداخت. دو بازيكن قصد كتك‌كاري داشتند كه با وساطت سايرين از هم جدا شدند.
* استقلالي‌ها در هنگام ضربات كرنر، از سوي هواداران پگاه با بطري آب روبرو مي‌شوند.
* حسن بيادي، عضو هيات مديره پرسپوليس براي تماشاي بازي همراه مديرعامل استقلال به ورزشگاه آمد.
* از داوران موفق استان گيلان بين دو نيمه تقدير شد.