خرید روسری رضایی: نزاعهای داخلی ایران را تضعیف می کند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: با توجه به توطئه های دشمنان انقلاب نباید در داخل به دنبال نزاع و دعوا باشیم زیرا این نزاعها قدرت ما را تضعیف می کند.

به گزارش خبرنگار مهر در خرم آباد، محسن رضایی ظهر امروز در اولین گردهمایی فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس لرستان در تیپ 57 حضرت ابوالفضل خرم ‌آباد، اظهار داشت : به اندازه کافی دشمنان به دنبال نزاع و ایجاد اختلاف و تفرقه در میان مردم و مسئولان هستند که با این اوصاف نباید با خودمان نزاع کنیم.

وی با تاکید بر اینکه رمز قدرت ایران اسلامی با خدا بودن است تصریح کرد : مسئولان سه قوای مجریه، مقننه و قضاییه باید بدانند بر صندلی حکومت اسلامی نشستن ضوابط و شرایط دارد.

رضایی با بیان اینکه ما نمی توانیم در صندلی حکومت اسلامی نشسته باشیم ولی ایستادگی و ثبات قدم نداشته باشیم تاکید کرد : ما نمی توانیم در صندلی حکومت اسلامی باشیم اما رفتارمان مانند دشمنان باشد، اطیعو الله و اطیعوالرسول را تضعیف کنیم و دست به تظاهر بزنیم.

وی تصریح کرد : اگر هر کدام از این عوامل وارد حوزه دولتمردان، نخبگان و سایر اقشار شود قدرت ما از بین خواهد رفت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه دفاع مقدس برای ما یک دانشگاه بزرگ بود عنوان کرد : اگر امروز آمریکا می ترسد و هراس دارد ایران را تهدید کند به این دلیل است که در ایران اسلامی انسانهایی وجود دارند که پیچیده ترین و سخت ترین جنگهای دنیا را حل و فصل کرده اند.

وی با اشاره به اشغال و نفوذ آمریکا در کشورهای همسایه ایران از شمال، جنوب، مشرق و مغرب، بیان داشت : اگر امروز آمریکا نتوانسته است جزیره امن ایران را تهدید کند به این دلیل است که با وجود گذشت 20 سال از جنگ هنوز دفاع مقدس در این کشور زنده است.

وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی هنوز اثرات خود را در کشور دارد افزود : نباید از این سرمایه بزرگ فاصله گرفت.

وی با اشاره به تهدیدات آمریکاییها در مورد حمله به ایران یادآور شد : شرایط ایران در دو سه سال اخیر شرایط حساسی بوده و تا زمانی که بوش بر سر کار باشد این حساسیت ادامه پیدا خواهد کرد.

وی تاکید کرد : واقعیت این است که آمریکاییها برای برخورد با ایران مشکلات زیادی بر سر راه دارند.