خرید روسری ایران – ژاپن، 18 مهر

دبيركل فدراسيون فوتبال ايران گفت: نظر فدراسيون ژاپن براي انجام بازي دوستانه با تيم ملي هجدهم مهر است در صورتي كه پيشنهاد ما براي انجام بازي در روز پانزدهم همين ماه است.

به گزارش ايسنا، مهدي محمدنبي اظهار كرد: براساس دعوتي كه فدراسيون فوتبال ژاپن انجام داده آنها خواستار انجام يك بازي دوستانه با تيم ملي ايران در روز هجدهم مهر شده‌اند، در حالي كه نظر ما براي انجام اين بازي در روز پانزدهم مهر است. در صورتي كه بتوانيم در تاريخ بازي با هم به توافق برسيم ديدار دوستانه ايران و ژاپن در يكي از اين دو روز در ژاپن برگزار خواهد شد.

وي درباره پيشنهاد انجام بازي دوستانه با تيم ملي بحرين گفت: قصد داريم در حد فاصل بين بازي دوستانه تيم ملي با مصر و ديدار با عربستان يك ديدار دوستانه با تيم ملي بحرين در تهران برگزار كنيم. البته براي انجام اين بازي هنوز به توافق نرسيده‌ايم اما در صورت رسيدن به توافق نهايي اين ديدار پس از بازگشت تيم ملي از امارات و پيش از ديدار با عربستان (16 شهريور) در تهران برگزار خواهد شد.

نبي درباره سفر تيم ملي به اسپانيا گفت: به احتمال فراوان اسامي بازيكنان دعوت شده به تيم ملي امروز اعلام مي‌شود و اعضاي تيم ملي براي برپايي اردوي ده روزه پنج‌شنبه عازم اسپانيا خواهند شد.