دانلود رمان آبی پسر بد از Blue به صورت رایگان

دانلود رمان آبی پسر بد از Blue به صورت pdf

دانلود رمان عاشقانه آبی پسر بد اثری بینظیر از Blue رایگان و بدون سانسور pdf با لینک دانلود مستقیم از سایت همایش رمان دانلود کنید

اسم رمان : آبی پسر بد

تعداد صفحه : 1551

نویسنده : Blue

ژانر : عاشقانه

دانلود رمان آبی پسر بد اثر Blue به صورت pdf، اندروید لینک مستقیم رایگان در

آبی پسر بد خلاصه رمان

کلیئو عادت داره از خودش و حقش دفاع کنه و اینو از همون ده سالگی، که پسرمون موهاشو کشید و کتاب، دفترهاشو پاره کرد یاد گرفت، اما خب پشت همه این دعواها چیزی هست که خیلی طول میکشه تا کلیئو ..

گوشه ای از رمان آبی پسر بد

پسرمون کم حرفه، البته نیازی هم به حرف زدن نداره همه چیزو با اون چشمهای سیاه گیراش بیان میکنه، یه مقدار هم آلفا تشریف داره، با اون قد و بالا و چیزی در موردش هست که هیچکی خبر نداره….

توی شهری که من زندگی میکنم یک خط وجود داره. این خط نامرئیه. مثل کاغذ نازک و مثل تیغ تیزه. اما وجود داره.حدودا نوزده سال من یک طرفِ اون زندگی میکردم. سمتِ جنوبی. سمتی که آدمهای سخت کوش و صادقی داره اما ما پول زیادی نداریم.

ما ساختمونهای قدیمی، حیاطهای داغون و خونههایی داریم که توی بادِ قوی جیر جیر میکنند و تکون میخورند. سمت شمالی مال پولدارها و قدرتمندهاست. سمتی با خونه های بزرگ، چمنهای کوتاه شده و ماشینهای گران قیمت.

سمتی که من به دلایل مختلفی کاملا ازش متنفرم. اما الان نمیخوام در موردش حرف بزنم. من یک مأموریت دارم، یک مأموریتِ خیلی مهم. توی شش ماه گذشته من در بالاترین قسمتِ سمتِ شمالی زندگی کردم. اما نه به انتخاب خودم به خاطر شرایط. و مِلکی به اسم “پِلییِدیز”* رو خونهی خودم مینامم.

اسمش برگرفته از صورتِ فلکی با هفت ستاره در آسمانه. ظاهرا به خاطر اینکه عمارتِ کاخ مانندی که توی این املاک قرار داره هفت برج داره. و امشب ماموریت من اینه که دزدکی واردش بشم. منظورم وارد عمارته.

این رمان فقط برای معرفی میباشد

شماره پشتیبانی : 09170366695

###

  • موضوعات : رمان
  • برچسب ها :
  • 4 می 2024
  • hamayeshadmin
https://hamayeshmehr.ir/?p=1375
لینک کوتاه مطلب: