دانلود رمان ماموریت از فریبا میم قاف pdf

دانلود رمان ماموریت pdf

دانلود رمان #عاشقانه #هیجانی #فانتزی ماموریت اثری بینظیر از فریبا میم قاف رایگان و بدون سانسور pdf با لینک دانلود مستقیم از سایت همایش رمان دانلود کنید

اسم رمان : ماموریت

تعداد صفحه : 845

نویسنده : فریبا میم قاف

ژانر : #عاشقانه #هیجانی #فانتزی

دانلود رمان ماموریت اثر فریبا میم قاف بدون سانسور به صورت pdf، اندروید لینک مستقیم رایگان در

ماموریت خلاصه رمان

من رویای ترسناکی بودم که برای رها شدن از فضایی دهشتناک، پا به جایی وحشتناک تر گذاشتم.«رویا دندان های چفت شده ام را بیشتر به هم فشار دادم، دندان قروچه ای کردم و با حرص دستم را بالا آوردم و به صورت بدقواره اش کوبیدم. از شدت ضربه ی سیلی سرش به سمت مخالف کج شد. سرخ شد، چشم هایش …

گوشه ای از رمان ماموریت

دندان‌های چفت شده‌ام را بیشتر به هم فشار دادم، دندان قروچه‌ای کردم و با حرص دستم را بالا آوردم و به صورت بدقواره اش کوبیدم. از شدت ضربه‌ی سیلی سرش به سمت مخالف کج شد. رمان عاشقانه سرخ شد، چشم‌هایش را بست و روی هم فشار داد.

لایق این سیلی بود. حتی لایق بدتر از این‌ها هم بود؛ محموله را به باد داده بود حالا داشت بی‌ادبی هم می کرد. سرش را به زیر انداخت و هیچ نگفت و همین ساکت بودنش اعصاب به هم ریخته‌ام را بیشتر به هم ریخت. صدای سردم داخل انبار طنین انداخت:

– خیلی بهت رو دادم دیگه داری پات رو از گلیمت درازتر می‌کنی. یادت نره من رئیستم. مراقب حرفات باش چون دفعه‌ی بعد به این راحتی جواب چرت و پرتات رو نمیدم.دست مشت شده‌اش را دیدم. پوزخندی روی لبم نشست.

  • موضوعات : رمان
  • برچسب ها :
  • 20 می 2024
  • hamayeshadmin
https://hamayeshmehr.ir/?p=1507
لینک کوتاه مطلب: